6205 Litografier
6 st, Yngve Gamlin (1926-1995)
Såld: 1.700 kr
Såldes den 24 januari 2011 -
8348 Litografier
3 st. Yngve Gamlin (1926-1995), ca. 55x40
Såld: 350 kr
Såldes den 25 oktober 2010 -
6092 Litografier
2 st. Yngve Gamlin, numrerade, 60x38 (en saknar glas)
Såld: 500 kr
Såldes den 23 mars 2009
5548 Litografier
2st, Yngve Gamlin, 65x45
Såld: 150 kr
Såldes den 11 december 2006